Otyłość to problem, z którym zmaga się coraz więcej osób, a jej konsekwencje wykraczają daleko poza kwestie wyglądu. W „Pytaniu na śniadanie” o swoich doświadczeniach związanych z odchudzaniem opowiedziały Odeta Moro i Dominika Tajner, które przeszły imponujące metamorfozy. Towarzyszący im prof. Piotr Dobrowolski wyjaśnił, dlaczego otyłość jest poważną chorobą i od czego należy zacząć walkę o zdrowie. Całą rozmowę oraz materiał z Odetą Moro można obejrzeć w wideo poniżej.
Planuje-dlugie-zycie
Odeta Moro schudła 12 kg, Dominika Tajner 40 kg. Opowiedziały o swojej walce z otyłością