Kotki leszczyny, kojarzone głównie z początkiem wiosny, pyleniem i alergią, w „Pytaniu na śniadanie” pokazano z zupełnie innej perspektywy. Zielarka Agnieszka Skowerska podkreśliła, że można je spożywać i włączać do codziennego menu na wiele sposobów. W programie zaprezentowano zarówno napar, jak i mniej oczywiste formy ich wykorzystania. Największe emocje wywołała degustacja wersji w czekoladzie.
Aktualnosci
Kotki leszczyny można jeść?! Katarzyna Dowbor nie kryła zaskoczenia