Skolim był największą gwiazdą plenerowego wydania „Pytania na śniadanie” z Czeremchy na Podlasiu. Podczas spotkania przy grillu nie brakowało rozmów o muzyce, rodzinie i koncertowym życiu, a także spotkań z fanami, którzy przyjechali za nim z całej Polski. Największą niespodzianką okazało się jednak wcielenie artysty w rolę prezentera pogody. Oprócz licznie zgromadzonych sympatyków towarzyszyli mu również babcia Grażyna oraz kucharz Michał Budnik.
Rozmowy
Skolim w roli prezentera pogody. Spełnił swoje marzenie na oczach fanów