Kobieca piłka nożna w Polsce nabiera tempa, a najlepszym dowodem była pierwsza gala Ekstraligi Kobiet w Warszawie. Wyróżniono podczas niej najlepsze zawodniczki i kluby, a goście podkreślali, że piłkarki imponują nie tylko talentem, lecz także determinacją, siłą i charakterem. Więcej o kulisach wydarzenia zobaczysz w wideo poniżej.
Aktualnosci
Kobieca piłka nożna w Polsce ma swój wielki moment. Za nami gala Ekstraligi Kobiet