Aktualnosci

Kobieca piłka nożna w Polsce ma swój wielki moment. Za nami gala Ekstraligi Kobiet

Grupa zawodniczek, działaczy i gości pozuje z pucharem oraz medalami. W tle widoczna jest ścianka z logotypem ORLEN Ekstraligi.
Kobieca piłka nożna w Polsce ma coraz mocniejszą pozycję. Pierwsza gala Ekstraligi Kobiet była tego najlepszym dowodem. Fot. Radek Pietruszka/ PAP

Kobieca piłka nożna w Polsce nabiera tempa, a najlepszym dowodem była pierwsza gala Ekstraligi Kobiet w Warszawie. Wyróżniono podczas niej najlepsze zawodniczki i kluby, a goście podkreślali, że piłkarki imponują nie tylko talentem, lecz także determinacją, siłą i charakterem. Więcej o kulisach wydarzenia zobaczysz w wideo poniżej.