„Warszawa w kwiatach” to coroczny plebiscyt promujący miejskie ogrodnictwo, którego zwieńczeniem jest wybór najpiękniej ukwieconych balkonów, tarasów i ogrodów mieszkańców stolicy. W studiu „Pytania na śniadanie” gościły laureatki tego konkursu. Co sprawia, że ich zielone aranżacje wyróżniają się na tle innych? Zobacz wideo poniżej.
Aktualnosci
Jak urządzić piękny balkon, taras i działkę? Ekspertki zdradzają patenty na aranżację roślin i kwiatów