Rozmowy

„Żadnej reżyserii”. Uczestnicy „Sanatorium miłości” mówią, jak było naprawdę

Emilia, Henryk i Lilla pozują razem w studiu telewizyjnym. Henryk i Lilla mają przewieszone przez ramię czerwone szarfy z napisem „Król balu” i „Królowa balu”. W tle widoczne są kolorowe, kwiatowe dekoracje.
Emilia, Henryk i Lilla opowiedzieli, jak udział w „Sanatorium miłości” wpłynął na ich życie. Fot. Agencja Forum

Ósma edycja hitu „Sanatorium miłości” przyniosła uczestnikom nie tylko ogromne emocje, ale także trwałe przyjaźnie i życiowe rewolucje. Lilla, Henryk oraz Emilia w studiu „Pytania na śniadanie” opowiedzieli o kulisach show, serdecznych relacjach po programie oraz o tym, czy przed kamerami rzeczywiście można odnaleźć miłość. Całość rozmowy w materiale wideo.