Ósma edycja hitu „Sanatorium miłości” przyniosła uczestnikom nie tylko ogromne emocje, ale także trwałe przyjaźnie i życiowe rewolucje. Lilla, Henryk oraz Emilia w studiu „Pytania na śniadanie” opowiedzieli o kulisach show, serdecznych relacjach po programie oraz o tym, czy przed kamerami rzeczywiście można odnaleźć miłość. Całość rozmowy w materiale wideo.
Rozmowy
„Żadnej reżyserii”. Uczestnicy „Sanatorium miłości” mówią, jak było naprawdę