W niedzielę, 19 kwietnia, na stadionie im. Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrano charytatywny mecz drużyny TVP z Reprezentacją Artystów Polskich. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli mediów, sceny i sportu, a jego celem było wsparcie Fundacji TVP oraz zbiórka środków na specjalistyczny pojazd dla Instytutu Matki i Dziecka. Nazajutrz w programie „Pytanie na śniadanie” Marta Surnik podkreśliła, że choć spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla artystów, liczyła się pomoc potrzebującym. Zwycięska okazała się także sama śniadaniówka TVP2 – dziennikarka wręczyła jej prowadzącym statuetkę Sukces Roku 2026.
Rozmowy
Gwiazdy na murawie i ważny cel. Ten mecz przyniósł realną pomoc