Ślub kościelny pod gołym niebem to marzenie wielu młodych par. Czy jednak taka ceremonia jest możliwa do zorganizowania? W programie „Pytanie na śniadanie” o swoich doświadczeniach opowiedzieli Aleksandra i Paweł Wichowscy, którym udało się powiedzieć sobie sakramentalne „tak” w plenerze. Ksiądz Jarosław Siuchta oraz wedding plannerka Kamila Brzozowska wyjaśnili natomiast, jakie warunki trzeba spełnić, by taka uroczystość mogła się odbyć. Obejrzyj wideo poniżej.
Rozmowy
Wszyscy mówili im, że to niemożliwe. Aleksandra i Paweł wzięli ślub kościelny w plenerze