Czy można odnaleźć bliską osobę po prawie trzech dekadach? Swoją historię w programie „Pytanie na śniadanie” opowiedziała Sandra Żukowska, której mama zaginęła, gdy wyjechała do pracy w Belgii. Kobieta miała wtedy zaledwie 21 lat, a Sandra została pod opieką babci. Po kilku rozmowach telefonicznych kontakt między nimi się urwał. Obejrzyj wideo poniżej.
Rozmowy
Jej mama wyjechała do pracy w Belgii. Do dziś nie dała znaku życia