Niedziela, 8 marca, to wyjątkowy dzień dla fanów „Sanatorium miłości”. O godz. 21.25 startuje nowy, ósmy sezon randkowego programu TVP1. Widzowie znów będą mogli śledzić historie uczestników, którzy przyjechali do uzdrowiska w poszukiwaniu bliskości, przyjaźni i nowych emocji. Z tej okazji w studiu „Pytania na śniadanie” pojawiły się trzy bohaterki programu – Ewa z Lublina, Bożena z Bydgoszczy oraz gospodyni show, Marta Manowska. Ewa już na początku przyznała, że udział w programie przyniósł jej coś więcej, niż się spodziewała. Więcej szczegółów w wideo poniżej.
Rozmowy
Uczestniczki „Sanatorium miłości” zdradziły kulisy programu. Ewa z Lublina zaskoczyła wyznaniem