Renata Przemyk od lat mówi o kobiecej wrażliwości w swoich piosenkach, ale także w rozmowach z publicznością. W Dniu Kobiet artystka zwróciła uwagę, że święto ma sens tylko wtedy, gdy nie ogranicza się do jednego dnia w roku. W jej spojrzeniu kobiecość to przede wszystkim akceptacja siebie, solidarność między kobietami i odwaga, by żyć we własnym rytmie. Zobacz wideo poniżej.
Rozmowy
Renata Przemyk o Dniu Kobiet. „Powinnyśmy świętować każdego dnia”