Dekadę temu ukazał się debiutancki album Ralpha Kaminskiego „Morze”, który zapoczątkował jego dynamiczną karierę na polskiej scenie muzycznej. Od tamtej pory artysta stał się jedną z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych postaci w kraju. W programie „Pytanie na śniadanie” opowiedział o swojej nowej płycie „Góra”, będącej zapiskiem jego osobistych doświadczeń. Całą inspirującą rozmowę zobacz w materiale wideo poniżej.
Rozmowy
Od „Morza” do „Góry”. Ralph Kaminski ogłasza przełom w swojej karierze