Rozmowy

Rafał Olbrychski z żoną wyjechali do Indii. Tam zaczęła się ich przemiana

Rafał Olbrychski siedzi w studiu programu „Pytanie na śniadanie”. Ma na sobie oliwkową koszulę i mikroport przy twarzy. W tle widoczne jest ciepło oświetlone wnętrze studia.
Podróż do Indii okazała się dla Rafała Olbrychskiego zbawienna. Fot. Agencja Forum

Rafał Olbrychski i Monika Rut od 17 lat idą przez życie razem, ale to wyprawy do Indii sprawiły, że spojrzeli na siebie i świat zupełnie inaczej. Miesięczne pobyty w aśramie, codzienna medytacja i spotkania z duchowymi nauczycielami stały się początkiem głębokiej przemiany, która całkowicie przewartościowała ich codzienność. Cała rozmowa w materiale wideo poniżej.