Dawid Kwiatkowski wrócił do opolskiego amfiteatru i już po pierwszych chwilach nie krył emocji. Wokalista przyznał, że tęsknił za miejscem, w którym występowały największe legendy polskiej muzyki. Przed czwartkowym koncertem opowiedział też o stresie oraz odniósł się do poruszenia pod sceną, które wywołały jego fanki. Co dokładnie zrobiły? Zobacz wideo!
Rozmowy
Dawid Kwiatkowski wraca do Opola. Takiego wyznania fani mogli się spodziewać