Rozmowy

Nowy uczestnik w „Sanatorium miłości” namieszał już pierwszego dnia. „Czułem się jak uczeń”

Nowa postać w
Aleksander Włodarczyk już od pierwszego dnia namieszał w „Sanatorium miłości”. Fot. Agencja Forum

Nowy uczestnik programu „Sanatorium miłości”, Aleksander Włodarczyk, pojawił się w studiu „Pytania na śniadanie” i zdradził kulisy mieszkania ze współlokatorem Henrykiem Janke. Jak wygląda codzienność obu panów, jak im się razem mieszka i co naprawdę dzieje się za kamerami? Zobacz wideo!