Monika Mazur, znana z serialu „Na sygnale” i występów teatralnych, spotkała się z reporterką „Pytania na śniadanie” w wyjątkowej scenerii. W otoczeniu świec i kojących dźwięków zanurzyła się w relaksacyjnym doświadczeniu, które stworzyło okazję do szczerych wyznań. W rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz opowiadała o swojej codzienności, relacjach z bliskimi i potrzebie złapania równowagi. Pojawił się także osobisty wątek związany z jej synem. Kameralna atmosfera pozwoliła poznać mniej oczywistą stronę aktorki.
Rozmowy
Monika Mazur planuje zmiany. Aktorka „Na sygnale” chce skupić się na priorytetach