Po latach nieobecności Marek Kondrat wraca na scenę Teatru Telewizji. Jesienią widzowie zobaczą go w spektaklu „Król Maciuś Pierwszy”. W programie „Pytanie na śniadanie” aktor opowiedział o powodach swojej decyzji, wspomnieniach związanych z początkiem kariery oraz o życiu po odejściu od aktorstwa. Więcej w poniższym materiale wideo.
Rozmowy
Marek Kondrat wraca na scenę! „To jest powrót sentymentalny”