Marcela Leszczak zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie w programie „Pytanie na śniadanie”. Modelka opowiedziała o doświadczeniu, które przez lata było trudne do zrozumienia zarówno dla niej samej, jak i dla otoczenia. Zobacz wideo i posłuchaj tej poruszającej historii w całości.
Rozmowy
„Nauczyłam się z tym żyć”. Marcela Leszczak szczerze o swojej fobii