Magdalena Stużyńska świętowała 52. urodziny w programie „Pytanie na śniadanie”. Aktorka wróciła wspomnieniami do czasów, gdy sama prowadziła śniadaniówkę, a także opowiedziała o powrocie serialu „rodzinka.pl” i swoich najważniejszych rolach. Całą rozmowę zobaczysz w materiale wideo zamieszczonym poniżej.
Rozmowy
Magdalena Stużyńska szczerze o powrocie „rodzinki.pl”. Tego się nie spodziewała