Magdalena Cielecka zaskakuje, jak nigdy wcześniej. Aktorka zrobi coś, na co mało kto by się odważył – przez 24 godziny będzie od nowa przeżywać rozstanie… aż 100 razy. Porzuci 100 mężczyzn w 24 godziny. A to dopiero początek historii, bo za kulisami pojawia się jeszcze projekt, który zaskoczył nawet ją samą. Zobacz wideo, w którym artystka opowiada o dwóch niezwykłych wydarzeniach w jej życiu.
Rozmowy
Magdalena Cielecka podejmuje ekstremalne wyzwanie. 100 mężczyzn i zero przerwy