Rozmowy

Magda Steczkowska i Piotr Królik o 25 latach małżeństwa, wspólnych podróżach i dzieleniu obowiązków

Magda Steczkowska siedzi na kanapie w studiu programu „Pytanie na śniadanie” i uśmiecha się podczas rozmowy. Ma krótkie, jasne włosy i ubrana jest w brązową skórzaną kurtkę. W tle widać ciepło oświetlone półki z dekoracjami oraz kolorowe poduszki na kanapie.
Podróże, praca i życie razem. Magda Steczkowska i Piotr Królik opowiedzieli o swoim związku. Fot. Agencja Forum

Magda Steczkowska i Piotr Królik są małżeństwem od niemal dwudziestu pięciu lat. Razem pracują w branży muzycznej, razem podróżują i – jak sami mówią – najlepiej czują się właśnie we dwoje. 7 marca w programie „Pytanie na śniadanie” opowiedzieli o swojej ostatniej wyprawie do Brazylii oraz o tym, jak wygląda ich codzienność po latach wspólnego życia. Całą rozmowę zobacz w wideo poniżej.