Katarzyna Dacyszyn została oblana kwasem przez stalkera w budynku łódzkiego sądu. Sprawca próbował odebrać jej twarz, zdrowie i poczucie bezpieczeństwa, ale modelka przeszła długą i bolesną drogę powrotu do życia. Dziś otwarcie pokazuje swoje blizny jako znak odwagi i siły. W wyjątkowej sesji fotograficznej oraz w rozmowie opowiada, jak po traumie można odbudować siebie i znów uwierzyć we własną wartość. Całą historię i wypowiedzi Katarzyny zobaczysz w materiale wideo poniżej.
Rozmowy
Stalker oblał ją kwasem w budynku sądu. Poruszająca historia Katarzyny Dacyszyn