Kamil Błoch w serialu „Na sygnale” wciela się w rolę doktora Dobromira Lisickiego, regularnie podnoszącego ciśnienie swoim kolegom z bazy ratownictwa. W programie „Pytanie na śniadanie” opowiedział o współpracy z Justyną Sieniawską na planie produkcji oraz o ich nowym projekcie na deskach teatru, gdzie tym razem grają już nie wrogów, a zakochanych. Całą rozmowę zobaczysz w materiale wideo poniżej.
Rozmowy
Od wrogów do zakochanych. Kamil Błoch i Justyna Sieniawska z „Na sygnale” razem na scenie