Rozmowy

Od wrogów do zakochanych. Kamil Błoch i Justyna Sieniawska z „Na sygnale” razem na scenie

Kamil Bloch w programie „Pytanie na śniadanie” siedzi w fotelu w studiu i uśmiecha się do kamery. Ma na sobie kolorową, wzorzystą koszulę, a w tle widać dekoracje z kwiatów, które nadają scenie lekką, wiosenną atmosferę
Serialowa niechęć zostaje w scenariuszu. W teatrze grają już zupełnie inną historię. Kamil Błoch o współpracy z Justyną Sieniawską. Fot. Agencja Forum

Kamil Błoch w serialu „Na sygnale” wciela się w rolę doktora Dobromira Lisickiego, regularnie podnoszącego ciśnienie swoim kolegom z bazy ratownictwa. W programie „Pytanie na śniadanie” opowiedział o współpracy z Justyną Sieniawską na planie produkcji oraz o ich nowym projekcie na deskach teatru, gdzie tym razem grają już nie wrogów, a zakochanych. Całą rozmowę zobaczysz w materiale wideo poniżej.