Julia Żugaj zrobiła odważny krok i wyjechała do Afryki. W ramach wolontariatu pomagała dzikim zwierzętom. Czas bez internetu, spędzony z dala od codziennego zgiełku, pozwolił jej odpocząć i zwolnić tempo. To właśnie tam narodził się pomysł na projekt „Nowa Julia Żugaj”. W „Pytaniu na śniadanie” opowiedziała o trudnych chwilach i nowej inicjatywie. Całą rozmowę zobaczysz w materiale wideo poniżej.
Rozmowy
„Chciałabym oddać swoje życie drugiej osobie”. Julia Żugaj ogłasza przełomowy projekt