Kultowy serial kryminalny „Glina” po 17 latach przerwy wrócił na ekrany TVP, a razem z nim Jerzy Radziwiłowicz. Aktor ponownie pojawia się w dobrze znanej roli, choć – jak sam przyznaje – jego bohater nie jest już tym samym człowiekiem co kiedyś. – Ta sama postać, ale po 17 latach to jednak trochę inny człowiek – mówił Radziwiłowicz, który pojawił się w programie „Pytaniu na śniadanie”, by opowiedzieć o powrocie na plan i zmianach, jakie zaszły zarówno w serialu, jak i w jego życiu. Zobacz wideo poniżej.
Rozmowy
Jerzy Radziwiłowicz o powrocie do „Gliny”. „To już inny człowiek”