Gosia Andrzejewicz świętuje 20-lecie swojej kariery muzycznej. Z tej okazji 9 marca artystka pojawiła się w programie „Pytanie na śniadanie”, w którym wróciła wspomnieniami do początków swojej drogi na scenie. Opowiedziała o sukcesie debiutanckiego singla „Pozwól żyć” oraz o tym, jak nagła popularność wpłynęła na jej wybory i dalszą karierę. Zobacz specjalne wideo!
Rozmowy
Gosia Andrzejewicz wspomina nagły sukces. „Nie mogłam nawet wejść do sklepu”