Powrót Comy po latach, występy na balkonach i twórczość inspirowana tekstami Grzegorza Ciechowskiego – takie historie wybrzmiały przed Galą Muzyki Rozrywkowej Fryderyk Festiwal 2026. Już dziś wieczorem, 25 maja poznamy laureatów najważniejszych nagród fonograficznych w Polsce. O swoich doświadczeniach i nominowanych projektach opowiedzieli m.in. Piotr Rogucki, duet Kuba i Kuba oraz Kasia Lins. Więcej w poniższym materiale wideo.
Rozmowy
Fryderyki 2026 na ostatniej prostej. Za kulisami nominacji dzieje się więcej, niż widać