11 marca w trakcie programu „Pytanie na śniadanie” Grzegorz Dobek przekazał informację o naborze do koncertu „Debiutów” i „Premiery” podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wydarzenie odbędzie się od 4 do 7 czerwca i – jak zapowiadają prowadzący „Pytania na śniadanie” – ponownie zgromadzi największe gwiazdy polskiej sceny oraz młodych artystów, którzy dopiero zaczynają swoją muzyczną drogę. Zobacz wideo.
Rozmowy
Festiwal w Opolu coraz bliżej. Rozpoczęły się zgłoszenia do koncertów „Debiuty” i „Premiery”