Edyta Górniak była gościem w „Pytaniu na śniadanie” z okazji Dnia Kobiet. Piosenkarka, która w 1994 roku zajęła drugie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji, otwarcie opowiada o nowym etapie swojego życia. Przyznaje, że przez lata zmagała się z samotnością, ale dziś czuje się inaczej i bardziej docenia swój wybór. Zobacz poniżej dwuczęściową rozmowę z Grzegorzem Dobkiem.
Rozmowy
Edyta Górniak zaskakuje szczerym wyznaniem. „Już nie jestem samotna”