Rozmowy

Dżem nagrał płytę po 15 latach. Wokalistą został syn Ryśka Riedla

Pierwszy album zespołu
Janusz Borzycki, Sebastian Riedel i Jerzy Styczyński, członkowie zespołu Dżem. Fot. Jacek Szydłowski/Agencja Forum

Legenda Dżemu wraca z nową muzyką po długiej przerwie. Zespół wydał album „Sobie potrzebni”, pierwszy od 15 lat, a za mikrofonem stanął Sebastian Riedel – syn legendarnego Ryśka. Muzycy mówią wprost: emocje na koncertach wciąż są takie same, a piosenki śpiewają razem już trzy pokolenia fanów. Obejrzyjcie materiał wideo poniżej.