Miłość nie kończy się nagle – najczęściej zabija ją codzienna rutyna. Z czasem pojawia się dystans, a czasem ktoś trzeci. O tym, dlaczego związki się rozpadają i jak łatwo przeoczyć moment kryzysu, opowiedzieli aktorzy spektaklu „Kiedy kota nie ma”. Joanna Orleańska, Agata Puterko i Zbigniew Suszyński podkreślili, że kryzys nie pojawia się bez powodu – to efekt zaniedbań, które narastają latami. Zobacz wideo poniżej.
Rozmowy
Zanim zdrada wyjdzie na jaw… Orleańska, Puterko i Suszyński mówią o pierwszych sygnałach