13 marca w programie „Pytania na śniadanie” Beata Tadla pojawiła się tym razem jako gość, by opowiedzieć, jak zaczęła się jej historia miłosna. Okazuje się, że dziennikarka poznała swojego męża dzięki… swatce i biuru matrymonialnemu. Sama przyznała, że w pewnym momencie życia taka pomoc okazała się najlepszym rozwiązaniem. Zobacz wideo poniżej, w którym Beata i jej mąż opowiadają o początkach znajomości.
Rozmowy
Beata Tadla mówi, jak poznała męża. Pomogła… swatka