W programie „Pytanie na śniadanie” poruszono temat emocji towarzyszących rozstaniom. Jednym z gości była Aneta Zając, która w trakcie rozmowy wróciła wspomnieniami do trudnego okresu w swoim życiu. Aktorka przyznała, że po zakończeniu związku towarzyszyło jej poczucie rozpadu dotychczasowego świata. Dziś patrzy na tamte wydarzenia z większym dystansem i podkreśla, że nawet najtrudniejsze doświadczenia mogą stać się początkiem ważnej życiowej zmiany. Zobacz wideo!
Rozmowy
Aneta Zając o trudnym etapie sprzed lat. Tak zmienił jej życie