6 marca minęła setna rocznica urodzin Andrzeja Wajdy. Z tej okazji w Radomiu otwarto wystawę zdjęć autorstwa Ireneusza Sobieszczuka, który przez lata dokumentował pracę mistrza na planach filmowych i teatralnych. Fotografie ukazują nie tylko wyjątkowe chwile z życia reżysera, ale też prowokują do wspomnień o tym wybitnym twórcy. Ireneusz Sobieszczuk ma nadzieję, że jego bogate archiwa niebawem zyskają nowe życie i trafią do szerszej publiczności. Więcej na ten temat w materiale wideo.
Rozmowy
Fotografował Wajdę przez lata. Dziś ujawnia, co działo się za kulisami