Emocje po wielkim sukcesie Alicji Szemplińskiej wciąż nie opadły. Zaledwie chwilę po tym, jak nasza reprezentantka wywalczyła dla Polski upragniony finał Eurowizji 2026, kamery „Pytania na śniadanie” zajrzały do serca Wiednia. To właśnie tam, w eurowizyjnej wiosce, Alicja w szczerej rozmowie z Grzegorzem Dobkiem opowiedziała o łzach szczęścia, bezsennych nocach i wielkim planie na nadchodzący finał. Zobacz, kto dba o jej formę na miejscu i kto w tym roku przekaże Europie polskie „dwanaście punktów”. Materiał wideo znajdziesz poniżej.
Rozmowy
Alicja Szemplińska po awansie do finału Eurowizji 2026: „Wielu momentów nie pamiętam”