Wielkie emocje po Eurowizji 2026 jeszcze nie opadły. Nasza reprezentantka Alicja Szemplińska wraz z reżyserem Kamilem Staszczyszynem udzielili pierwszego wywiadu po powrocie do kraju. W programie „Pytanie na śniadanie” opowiedzieli o kulisach spektakularnego występu w Wiedniu. Alicja ujawniła również plany dotyczące festiwalu w Opolu 2026, choć nie była pewna, czy przypadkiem nie zdradza sekretu. Zaśpiewała także utwór, który tam wykona. Zobacz wideo!
Rozmowy
Alicja Szemplińska po Eurowizji ujawnia sekrety Opola. Zaśpiewa aż trzy razy!