Rozmowy

Alicja Szemplińska po Eurowizji ujawnia sekrety Opola. Zaśpiewa aż trzy razy!

Alicja Szemplińska w
Alicja Szemplińska po Eurowizji 2026. Pierwszy wywiad o sukcesie w Wiedniu i trzech koncertach w Opolu. Fot. Waldemar Kompała TVP

Wielkie emocje po Eurowizji 2026 jeszcze nie opadły. Nasza reprezentantka Alicja Szemplińska wraz z reżyserem Kamilem Staszczyszynem udzielili pierwszego wywiadu po powrocie do kraju. W programie „Pytanie na śniadanie” opowiedzieli o kulisach spektakularnego występu w Wiedniu. Alicja ujawniła również plany dotyczące festiwalu w Opolu 2026, choć nie była pewna, czy przypadkiem nie zdradza sekretu. Zaśpiewała także utwór, który tam wykona. Zobacz wideo!