CO DŁONIE MÓWIĄ O TWOJEJ OSOBOWOŚCI?

Pokaz mi swoje dłonie a powiem ci kim jesteś - co długość twoich palców mówi o twojej osobowości? Zdradzamy całą prawdę.

Czy z kształtu i długości palców można wyczytać naszą osobowość?

  • Palce długie stanowią o zbyt mocnym idealizmie, przebiegłości, zbytniej wrażliwości.
  • Palce krótkie należą do człowieka o dobrym sercu, z praktycznym podejściem do życia.
  • Palce chude mówią o bezwzględności, kompleksach i surowości w podejściu do życia.
  • Palce grube zdradzają kogoś, kto wolno myśli i kto często jest bezkompromisowy w słowach i postępowaniu.
  • Palce gładkie, bez węzłów (węzły-widoczne stawy miedzy paliczkami) charakteryzują osobę spontaniczną, szybko podejmującą decyzje.
  • Palce z widocznymi węzłami (węzły-stawy między paliczkami) ma osoba, która w swoim życiu kieruje się przede wszystkim logiką.
  • Palce zakrzywione mogą zdradzać skąpca i zazdrośnika.

Czy zestawienie palców – serdecznego i wskazującego – tez ma wpływ na naszą osobowość?

Jeśli palec wskazujący jest krótszy od serdecznego

Jesteś atrakcyjną, otwartą i charyzmatyczną osobą. Umiesz pracować pod presją i ponosić ryzyko. Nie boisz się nieznanego, jesteś gotowy na wyzwania. A przy tym jesteś naprawdę sympatyczny! Jeśli jeszcze szukasz swojej drogi zawodowej, to warto zainteresować się naukami ścisłymi.

Jeśli palec wskazujący jest dłuższy od serdecznego

Jesteś pewny siebie i można na tobie polegać. Nie lubisz tracić czasu na trywialne kwestie, wolisz planować, jak opanować świat. Nie chcesz jednak zawsze stawiać pierwszego kroku, zwłaszcza w sytuacjach osobistych. Lubisz jednak komplementy i przyjmujesz je z ogromnym wdziękiem.

Palec wskazujący i serdeczny są równe

Jesteś spokojną osobą, która unika sytuacji konfliktowych. Przy tym potrafisz doskonale zorganizować życie swoje i, gdy zajdzie taka potrzeba, także najbliższych. Jesteś wobec nich bardzo lojalny, ale lubisz być oddany pracy i wykonywać ją rzetelnie. Masz jednak krótką cierpliwość, więc lepiej nie wchodzić z tobą w konflikt.