Trzecia edycja cyklu OnŚ!

Czekamy na wasze zgłoszenia pod adresem mailowym  pns@odchudzanienasniadanie.pl

Odchudzanie na śniadanie, trzecia edycja cyklu Konrada Gacy

Nowy rok to nowe inspiracje i możliwości!

Chcesz odbyć niezwykłą, motywującą rozmowę, która może pomóc poprawić jakość Twojego życia? Spotkaj się na żywo z naszym ekspertem Konradem Gacą w studiu Pytania Na Śniadanie!
Uzyskasz kilka cennych porad dotyczących Twoich indywidualnych potrzeb, a jeśli wykażesz się determinacją – także szansę na realizację procesu odchudzania pod opieką samego Konrada Gacy, najbardziej cenionego specjalisty ds. leczenia otyłości w Polsce, który odchudził już tysiące Polaków! Na czym polega trzecia edycja Odchudzania na śniadanie?

Na początku należy wysłać list, który jest zgłoszeniem. Trzeba opisać w nim swoją historię walki z kilogramami, do tej pory stosowane diety, programy treningowe, styl życia i uzasadnić, dlaczego to Wam potrzebna jest pomoc Konrada Gacy?  W tym celu należy wejść na stronę www.pytanienaśniadanie.tvp.pl i przeczytać szczegóły dotyczące akcji.

Spośród wszystkich zgłoszeń Konrad Gaca wybierze i zaprosi do studia 8 osób.
To właśnie one będą miały szansę porozmawiać z ekspertem na żywo, w studiu Pytania na Śniadanie.
Konrad Gaca doradzi im i zainspiruje do nowych wyzwań związanych ze zdrowym stylem życia oraz każdemu przydzieli specjalne zadanie, na realizację którego kandydat będzie miał 2 tygodnie.
Po tym czasie osobę tę ponownie zaprosimy do studia, żeby sprawdzić czy podołała zadaniu. Dodatkowo osoba, która najbardziej go przekona do swojej gotowości do zmiany, weźmie udział w specjalnym projekcie telewizyjnym. Otrzyma ogromne wsparcie i osobistą opiekę samego Konrada Gacy. To będzie dla niej szansa na wspaniałą przygodę, bezcenne doświadczenie i zmianę całego swojego życia. Nasz bohater stanie się też niezwykłym motywatorem dla wszystkich widzów!


Tysiące diet, setki prób i nic do tej pory nie pomagało? 
Zapomnij o tym! Podejmij wyzwanie, bo teraz i Ty masz szansę otrzymać kompleksową opiekę naszego specjalisty.


Nie zwlekaj i napisz list do Konrada Gacy. Opisz mu swoją historię, dołącz swoje zdjęcie, film i zrób pierwszy krok w kierunku mądrej zmiany. Wejdź na stronę www.pytanienasniadanie.tvp.pl i wyślij swoje zgłoszenie pns@odchudzanienasniadanie.pl


Emisja w każdą środę


Zapoznaj się z Regulaminem OnŚ edycja III

Konrad Gaca /Agencja Forum/